Prenumerera på Börsvärldens nyhetsbrev!
Nyheter, eventinbjudningar och erbjudanden från samarbetspartners – direkt till din inkorg.
Jag samtycker till att skriva upp min e-postadress för att få regelbundna nyhetsbrev som också innehåller annonser.
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till”.
Prenumerationen är helt kostnadsfri och kan när som helst avslutas.
Japanska spelbolaget Nintendo har förvärvat mark för 40 miljoner kronor i Kyoto för att utvidga sitt högkvarter, skriver branschsajten Gamesindustry.
Finwire / Börsvärlden
08:48
Briox lanserar AI-assistent i Danmark - har redan säkrat två kunder
08:07
Axfood utser ny hållbarhetschef
07:50
DNB Carnegie: AAC:s rymdprojekt demonstrerar teknisk kompetens
07:42
Tonies: CMD unboxes a global success story; PT UP - NuWays AG Research
07:36
Ellos avser noteras på Stockholmsbörsen - vill ta in 300 miljoner kronor
07:23
Pareto sänker Storytel till behåll - ser ökad konkurrens från Spotify
07:15
SK Hynix passerade Samsung - blev tillfälligt Sydkoreas högst värderade bolag
07:08
Ubisofts medgrundare Claude Guillemot död i flygolycka
Bong vill ta in 63,4 miljoner genom företrädesemission
Trump-supporter leder colombianska presidentvalet
Nanorepro: Converting its CGM-distribution license into an equity stake - NuWays AG Research
Kina inför exportrestriktioner mot amerikanska gruv- och försvarsbolag
ECB-ekonom: Eurozonen möter en medelstor inflationschock
Vi delar inte med oss av din e-post till andra. Du kommer att få nyhetsbrev tills du inte längre önskar det. Du har rätt att återkalla ditt samtycke när som helst genom att avregistrera din e-post eller kontakta oss på info@borsvarlden.com. Mer information om hur dina personuppgifter behandlas och vilka rättigheter du har finns i Dataskyddspolicyn, särskilt under “Vad du samtycker till“.
LÄS MER
Oljepriset faller efter framsteg i USA-Iran-samtal